Transmisje online z pogrzebów

Ostatnia ziemska droga to szczególne wydarzenie w życiu rodzinnym i społecznym. Nic więc dziwnego, że bliscy, przyjaciele i znajomi pragną w tym wydarzeniu uczestniczyć osobiście, aby oddać ostatni hołd Zmarłej Osobie, wyrazić jej wdzięczność i towarzyszyć pogrążonej w żałobie rodzinie.

Zdarzają się jednak takie okoliczności, które uniemożliwiają osobisty udział w pogrzebie. Znaczna odległość do przebycia, stan zdrowia, pilny wyjazd służbowy czy inne obowiązki zawodowe – niezależnie od przyczyny nie zawsze osoby, które chcą być na uroczystościach żałobnych, faktycznie mogą na nie dotrzeć.

pogrzeby online

Zakład Pogrzebowy Róża w Gdyni, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu swoich Klientów, ma w swojej ofercie także usługę transmisji online, obejmującą całościowo uroczystość pogrzebową. Transmisja pogrzebu przeprowadzana jest na stronie naszej firmy, bez pośrednictwa serwisów zewnętrznych oraz mediów społecznościowych. Zapewniamy także prywatność uczestnikom pogrzebu, ponieważ dostęp do transmisji dostępny jest jedynie dla osób, którym zostały udostępnione dane dostępowe.

Więcej informacji oraz zlecenie na wykonanie usługi transmisji online na pogrzebie organizowanym przez Zakład Pogrzebowy Róża z Gdyni można uzyskać kontaktując się z naszą firmą osobiście bądź pod numerami telefonów 570 456 454 oraz 570 004 445.