Kremacja

W wyniku malejącej ilości grobów ziemnych, kwestii ekonomicznych, etycznych i środowiskowych, kremacja staje się coraz popularniejszą formą pochówku. Świadomość dotycząca kremacji zwłok rośnie coraz bardziej, co często przekłada się na to, że już za życie wiele osób wyraża wolę, aby ich ciało było skremowane.

Zakład pogrzebowy Róża oferuje kremacje na terenie miasta Gdynia. Usługa ta zawsze przeprowadzona jest z największym poszanowaniem Osoby Zmarłej oraz zachowaniem wszelkich norm etycznych. Pracownicy zakładu Róża zdają sobie sprawę, że kremacja może rodzić wiele pytań i wątpliwości. Dlatego dzięki swojemu doświadczeniu oraz znajomości przepisów prawa, personel gotowy jest odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące spopielenia zwłok. Ponadto pracownicy zakładu pomagają w wyborze akcesoriów funeralnych, takich jak urna i trumna kremacyjna. Każda rodzina wybierająca kremację może mieć pewność, że wszystkie formalności zostaną załatwione sprawnie, a sam proces kremacji zostanie przeprowadzony z największym szacunkiem.

 

kremacja

 

Pogrzeby kremacyjne w Gdyni

Kremacja w Gdyni odbywa się w nowoczesnym krematorium, które spełnia wszelkie normy sanitarne oraz bezpieczeństwa. Czas jej trwania wynosi około trzech godzin. Przed spopieleniem ciało może zostać wystawione w kaplicy, aby rodzina mogła pożegnać się ze Zmarłą lub Zmarłym. Kremacja jest usługą tańszą od tradycyjnego pogrzebu. Głównymi akcesoriami funeralnymi są trumna wykonana z drewna nielakierowanego oraz urna pogrzebowa. Każda ceremonia pogrzebowa, która została poprzedzona kremacją, odbywa się w atmosferze godności i szacunku. Personel zakładu Róża dba również o podniosły charakter uroczystości oraz wysoką jakość obsługi pogrzebu.