O nas

Personel Zakładu Pogrzebowego Róża to osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie pracy w branży pogrzebowej. Dzięki temu każdy z pracowników jest w stanie wsłuchać się w oczekiwania Klientów, przedstawiane podczas rozmowy w biurze, i na tej podstawie zaproponować odpowiednie kompleksowe usługi pogrzebowe.

Firma Róża daje gwarancję udzielenia kompleksowego wsparcia osobom, które muszą zmierzyć się z bolesnym doświadczeniem śmierci Bliskiej Osoby. Przez całą dobę spieszymy z pomocą we wszystkich czynnościach, które są niezbędne do realizacji uroczystości żałobnych. Zakład Pogrzebowy Róża podejmuje się dopełnienia wszystkich formalności urzędowych, takich jak uzyskanie aktu zgonu z USC oraz złożenie wniosku wraz z dokumentami w ZUS w celu uzyskania zasiłku pogrzebowego. Dla ułatwienia przejścia przez sprawy formalne proponujemy naszym Klientom możliwość skorzystania z kredytowania kosztów pogrzebu.

W Zakładzie Pogrzebowym Róża spieszymy także z pomocą naszym Klientom w kwestii oprawy uroczystości żałobnej, doradzając w wyborze trumny, urny, a także kwiatów na pogrzeb. Jesteśmy gotowi do udzielenia odpowiedzi na każde pytanie oraz wątpliwość, jaka może się pojawić w tych trudnych dniach.

Róża to firma otwarta na potrzeby Klientów, którzy przyjmują z wdzięcznością nie tylko naszą pracę, ale i życzliwe towarzyszenie.

 

Misja firmy Róża

W codziennej pracy każdy z pracowników firmy Róża kieruje się ogromnym szacunkiem zarówno względem osób, które zlecają nam organizację pogrzebu, jak i względem Zmarłych. O tym szacunku świadczy nie tylko wysoka jakość obsługi Klienta, ale także sposób, w jaki przez wykwalifikowany personel są przeprowadzane wszystkie czynności związane z przygotowaniem ciała do pochówku.

Dyżurne numery telefonów Zakładu Pogrzebowego Róża czynne są całą dobę. W każdej chwili dzwoniąc pod numer +48 669 233 299 lub +48 511 777 545 , mogą Państwo zlecić naszej firmie eksportację osoby zmarłej lub też uzyskać wszelkie potrzebne informacje, które mogą okazać się użyteczne w czasie przygotowań do pogrzebu. Czynimy wszystko, aby kontakt z Zakładem Pogrzebowym RÓŻA i z każdym z jego pracowników – czy to drogą telefoniczną czy też podczas osobistej wizyty – był zawsze pełen należytej powagi oraz dyskrecji.