O nas

Nasz zespół składa się z ludzi, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie w innych firmach pogrzebowych. To pozwala nam doskonale wczuć się w potrzeby klienta i wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi pogrzebowe. W razie tragicznego zdarzenia jakim jest śmierć bliskiej osoby udzielimy Państwu wsparcia we wszystkich czynnościach związanych z organizacją pogrzebu. Możecie Państwo kompleksowo załatwić wszystkie formalności związane z pogrzebem. Dokonać wyboru trumny, urny, wieńców i wiązanek pogrzebowych oraz uzyskać szczegółowe informacje i odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania i wątpliwości. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego RÓŻA w Gdyni na Państwa życzenie mogą zająć się wszelkimi sprawami urzędowymi – takimi, jak uzyskanie aktu zgonu z USC oraz złożenie wniosku wraz z dokumentami w ZUS w celu uzyskania zasiłku pogrzebowego. Dajemy też możliwość skredytowania kosztów pogrzebu do wysokości zasiłku. Wszystkie powyższe formy pomocy w tym trudnym czasie są zawsze przyjmowane z wdzięcznością przez rodziny w żałobie.

Misja firmy Róża

W naszej pracy kierujemy się szacunkiem zarówno względem osób, które zlecają nam organizację pogrzebu, jak i względem Zmarłych. Dlatego wszystkie czynności związane z przygotowaniem ciała do pochówku są przeprowadzane przez wykwalifikowanych pracowników firmy RÓŻA ze starannością i najwyższym uszanowaniem dla osoby, która odeszła.

Nasze dyżurne numery telefonów czynne całą dobę to +48 669 233 299 oraz +48 511 777 545 . Dzwoniąc pod jeden z tych numerów mogą Państwo dać na zlecenie na eksportację osoby zmarłej lub też uzyskać wszelkie potrzebne informacje, które mogą okazać się użyteczne w czasie przygotowań do pogrzebu. Dokładamy wszelkich starań, aby kontakt z Zakładem Pogrzebowym RÓŻA i z każdym z jego pracowników – czy to drogą telefoniczną czy też podczas osobistej wizyty – był pełen należytej powagi oraz dyskrecji.