Oprawa florystyczna

Dbamy o każdy detal, oferując kompleksową oprawę florystyczną, obejmującą wieńce i wiązanki. Na życzenie naszych klientów tworzymy indywidualne kompozycje ze świeżych kwiatów, umieszczone na zielonym podkładzie. Nasze wieńce są nie tylko wyrazem szacunku, ale także pięknym hołdem dla zmarłego.

Do każdego wieńca dołączamy szarfę pogrzebową z odpowiednimi wyrazami żalu, personalizując tym samym każdą kompozycję. Szczegółowo dbamy o to, aby każdy element był dopracowany, emanując godnością i profesjonalizmem.

Zapewniamy kompleksową obsługę, obejmującą transport każdego wieńca lub wiązanki do kaplicy i na cmentarz. Nasza ekipa profesjonalistów z pełnym zaangażowaniem zadba o dostarczenie kwiatów w wyznaczone miejsce, gwarantując spokojną i dostojną ceremonię.

Jako Zakład Pogrzebowy Róża współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi florystami i renomowanymi kwiaciarniami. To dzięki ich umiejętnościom i wyczuciu estetyki nasze kompozycje kwiatowe nabierają wyjątkowego charakteru. Każdy z naszych partnerów w branży florystycznej tworzy pięknie i starannie wykonane wiązanki oraz wieńce, które oddają hołd zmarłemu we właściwy sposób.

Kwiaty na pogrzeb Róża Gdynia