Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
26 wpisów.
Beata T z rodziną napisał/a 31 grudnia, 2021
potwierdzam opinie które można przeczytać o tej firmie, w końcu ktoś nas posłuchał i doradził a nie tylko podawał w ciemno ceny i za to i z to jak profesjonalnie wyglądali Panowie dziekuje - Beata z rodzina.
Uroczystość pogrzebowa napisał/a 27 listopada, 2021
Z całego serca chciałabym podziękować za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojej ukochanej teściowej. Zaczynając od pani z biura a kończąc na panach, którzy brali udział w pogrzebie. Z wielkim szacunkiem i taktem dla zmarłej oraz rodziny odbyła się ta uroczystość. Ogromne podziękowania dla Pana, który wyrecytował wiersz pełen wzruszeń i doprowadził nas wszystkich do łez. Przepiękną grą na trąbce podkreślił wzniosły charakter uroczystości. Pogrzeb odbył się na koniec września ale dopiero teraz mogę o tym pisać. Jeszcze raz z całą rodziną dziękujemy państwu, że razem z nami pożegnaliście naszą mamę,żonę teściową, babcie i prababcie.
Jolanta W napisał/a 2 września, 2021
Z całą rodziną chcemy podziękować Pani z biura na Witominie za zaangażowanie i okazane wsparcie. Oby nie było więcej takich ceremonii w naszej rodzinie ale jeśli musicie wybrać tego typu firmę to Róża będzie dobrym wyborem -polecam
Marcin Henryk napisał/a 17 czerwca, 2021
Razem z żoną i córkami, dziękujemy za zorganizowanie godnego pogrzebu mojej mamy, żony teściowej i naszych córeczek babci. Jej śmierć była dla nas wszystkich dużym szokiem. Jesteśmy tym bardziej wdzięczni, że kiedy sami nie mieliśmy głowy do zorganizowania pogrzebu, pracownicy zakładu przejęli na siebie wszystkie te formalności.
Jakub Cywil napisał/a 1 czerwca, 2021
O zakładzie pogrzebowym Róża mogę powiedzieć tylko jedno - bardzo dobry zakład. Od pierwszego telefonu uzyskałem wszystkie informacje dotyczące przebiegu pogrzebu. Na spotkaniu w biurze sprawnie ustaliłem z pracownikiem, jak ma wyglądać ceremonia. Wszystko odbyło się dokładnie tak, jak tego oczekiwałem.
Gabriela Tatusiak napisał/a 24 kwietnia, 2021
Dziękuję wszystkim pracownikom za tak piękną obsługę pogrzebu. Nie spodziewałam się, że pogrzeb można zorganizować tak ładnie i godnie. Zakład zapewnił również muzykę i kwiaty, które nadały całej ceremonii jeszcze bardziej podniosłego charakteru. Moim zdaniem jeden z lepszych zakładów pogrzebowych w Gdyni